I ri Nje histori ngritur mbi imazhe te prera Shiko më të madhe

Nje histori ngritur mbi imazhe te prera

Adrian Zalla A-007441

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Poezitë në këte përmbledhje drejtohen kah jetës, kah brengës, kah dëshirës për t'u kuptuar, për t'u dëgjuar e për t'u pranuar. Nepërmjet melodive të brendshme, autori shpreh botëkuptimin e tij përmes asaj që sheh, ndien, përcepton e mendon. Pse autori ka vendosur ta titullojë "Një histori ngritur mbi imazhe te prera"? "Se ndoshta kështu është jeta e cilitdo prej nesh... Dhe të gjithë, dashur padashur, zgjedhim ta tregojmë historinë tonë në këtë formë."

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe60
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë