Mbreteresha e akullit Shiko më të madhe

Mbreteresha e akullit

Sarah Nathan, Sela Roman BAT0049

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mbretëresha e akullit, bazuar në një film Për Fëmijë, risjell gjithë historinë, si dhe tetë faqe me skena e ngjyra të marra nga filmi.

Më shumë detaje

310 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116642

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Mbretëresha e akullit, një nga filmat e animuar të studios Walt Disney, flet për historinë e Anës, e cila shkon në një udhëtim epik për të shpëtuar mbretërinë. Duke u bashkuar me një aventurier të quajtur Kristof dhe drerin e tij Sven, Ana fillon kërkimet për motrën e saj, Elsën, e cila me fuqitë e saj të akullit e ka zhytur mbretërinë në një dimër të përhershëm. Mbretëresha e akullit, bazuar në një film Për Fëmijë, risjell gjithë historinë, si dhe tetë faqe me skena e ngjyra të marra nga filmi.

Të dhëna

Faqe126
ISBN9789928116642
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta