I ri Cmim i reduktuar! Udha Zen Shiko më të madhe

Udha Zen

Alan Watts A-008196

Libër i ri

990 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265517

867 Lekë

-15%

1 020 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

'Nëse hapim sytë dhe shohim qartë, bëhet e kuptueshme se nuk ekziston asnjë kohë tjetër përveç momentit të tanishëm'

Një eksplorim i thellë i origjinës dhe historisë së Budizmit Zen, nga studiuesi pionier, Alan Watts. Me një kombinim të rralle të origjinalitetit dhe kthjelltësisë, Watts zbulon parimet kyçe të praktikës Zen dhe se si mund të revolucionarizojë jetën tonë të përditshme.

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe261
ISBN9789928265517
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArben Shehu