Por ... Shiko më të madhe

Por ...

Valmir Tertini A-006103

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri me poezi i titulluar “Por…” konsiston në 5 episode. Katër episode e para përmbajnë nga dhjetë poezi dhe skena nga episodet paraprake ka 10 poezi të përkthyera në gjuhën angleze. Pas çdo episodi, janë cituar nga dy thënie të këngëtarit legjendë, Jim Morrison.

24 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789995151268

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe80
ISBN9789995151268
RedaktoriXheme Karadaku
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMirsad Kuteli