I ri Cmim i reduktuar! Pushtet i pakufishëm Shiko më të madhe

Pushtet i pakufishem

Anthony Robbins MIN0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pushtet i pakufishëm është një libër trajnues revolucionar për mendjen. Do t’ju tregojë, hap pas hapi, si të veproni në maksimumin tuaj ndërsa fitoni liri emocionale dhe financiare, arrini lidership dhe vetëbesim, dhe siguroni bashkëpunimin e të tjerëve. Do t’ju japë njohurinë dhe kurajën që të ribëni veten dhe botën tuaj. Pushtet i pakufishëm është një libër udhëzues për performancën e lartë, në një epokë suksesi. Anthony Robbins e quan shkenca e re e arritjes personale. Ju do ta quani gjëja më e mirë që ju ka ndodhur

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265067

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nëse keni ëndërruar ndonjëherë për një jetë më të mirë, libri Pushtet i pakufishëm do t’ju tregojë si të arrini atë cilësi të jashtëzakonshme jetese që e dëshironi dhe e meritoni, dhe si të zotëroni jetën tuaj personale dhe profesionale.

Anthony Robbins u ka vërtetuar miliona njerëzve përmes librave të tij, regjistrimeve dhe seminareve, se duke shfrytëzuar fuqinë e mendjes ju mund të bëni, keni, arrini dhe krijoni gjithçka që dëshironi për jetën tuaj. Ai u ka treguar krerëve të shteteve, familjeve mbretërore, atletëve Olimpikë dhe profesionistë, yjeve të filmave dhe fëmijëve se si të arrijnë atë që duan.

Me Pushtet i pakufishëm, ai zbulon me pasion dhe rrjedhshmëri, shkencën e arritjes personale dhe ju mëson:

 

Si të zbuloni se çfarë doni vërtet

Shtatë gënjeshtrat e suksesit

Si të riprogramoni mendjen tuaj brenda pak minutave për të eliminuar frikën dhe fobitë

Sekreti për të krijuar raport të menjëhershëm me cilindo që takoni

Si të dubloni suksesin e të tjerëve

Pesë çelësat e pasurisë dhe të lumturisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe544
ISBN9789928265067
Titulli origjinalUnlimitted Power
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGjergj Kaftani