Anthony Robbins

Anthony Robbins është autor, trajner, motivues dhe filantrop i shquar amerikan. Robbins njihet për seminaret e tij të jashtëzakonshme dhe për dy librat e tij kryesorë të disiplinës së zhvillimit personal: Pushtet i pakufishëm dhe Zgjoni gjigandin e brendshëm. Ka lindur më 29 shkurt 1960 në Kalifornia të SHBA-së.

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 3 nga 3 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 620 Lekë 1 800 Lekë -10% Nuk është në stok

  Are you in charge of your life? Or are you being swept away by things that are seemingly out of your control? In AWAKEN THE GIANT WITHIN, Anthony Robbins, the bestselling author of UNLIMITED POWER, shows the reader how to take immediate control of their mental, emotional, physical and financial destiny.

  1 620 Lekë
  1 800 Lekë -10%
  Shto në shportë Më shumë
  Cmim i reduktuar
  Nuk është në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Pushtet i pakufishëm është një libër trajnues revolucionar për mendjen. Do t’ju tregojë, hap pas hapi, si të veproni në maksimumin tuaj ndërsa fitoni liri emocionale dhe financiare, arrini lidership dhe vetëbesim, dhe siguroni bashkëpunimin e të tjerëve. Do t’ju japë njohurinë dhe kurajën që të ribëni veten dhe botën tuaj. Pushtet i pakufishëm është një...

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok

  Nëse je në kërkim të ndryshimit të vetvetes dhe rrugës drejt suksesit, ky libër është një zgjidhje shumë e mençur; Në të jeten këshilla se si të merrni menjëherë nën kontroll fatin tuaj mendor, emocional, fizik dhe financiar! I plotë në të gjitha aspektet e zhvillimit tuaj personal

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 3 nga 3 libra