Monstra e Frankenshtajnit Shiko më të madhe

Monstra e Frankenshtajnit

Meri Shelli BDR055

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përbindëshi Frankenshtajn, një nga librat më të famshëm në histori vjen në këtë botim i përshtatur për lexuesit e vegjël.

Më shumë detaje

106 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621155

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Ishte një natë e zymtë nëntori, një nga ato shumë të dashura për Snupin, që megjithatë do të saktësonte: një natë e errët dhe e stuhishme. Kështu fillon një nga librat më të famshëm në histori. Në këtë mënyrë lindi një personazh që e gllabëroi krijuesin e tij. Kështu u shfaq përbindëshi Frankenshtajn.

Të dhëna

Faqe240
ISBN9789995621155
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë