I ri Cmim i reduktuar! Na ishte nje princeshe Shiko më të madhe

Na ishte nje princeshe

Johanna Lindsey A-000563

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër romancë që të bën të mbash frymën nga autorja e romancave historike Johanna Lindsey

Më shumë detaje

91 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004765

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Familja mbretërore e Kardinias.

Tanja, valltarja misterioze me flokë të zinj si korbi e një taverne në Misisipi, nuk e dinte se ishte princesha e vërtetë Tatiana e mbretërisë së largët të Kardinias. Kur princi guximtar Stefan erdhi dhe e gjeti, i vendosur ta merrte me vete për të përmbushur porosinë e babait në shtratin e vdekjes, Tanja nuk e pranoi dashurinë e tij, por njëherësh ia ndezi gjakun mbretëror me një pasion të zjarrtë.

Edhe pse u përpoq të ikte prej tij, prapë ndiente se princi e tërhiqte në mënyrë të papërmbajtshme, derisa princesha e re, më në fund, iu dha shpirtërisht princit këmbëngulës dhe zbuloi fatin e saj të vërtetë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe432
ISBN9789928004765
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
RomanRomancë&Pasion