Akti i fundit ne Bosfor Shiko më të madhe

Akti i fundit ne Bosfor

Celil Oker A-000548

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me romanet e tij me dedektiv Remzi Ynalin, Xhelil Okeri na tregon një Stamboll që nuk gjendet në guidat e udhëtimeve turistike.

Më shumë detaje

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184825

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Remzi Ynali, një detektiv privat në Stamboll, bën një gabim. Ai nuk e merr seriozisht një aktore të re bukuroshe, që ndihet e kërcënuar. Tashmë ajo ka vdekur. Për të qetësuar ndërgjegjen dhe për të vënë nderin në vend, YnaIi i futet punës dhe rrëmon një fole grerëzash. Ai depërton në ambjentet e teatrove, bareve të errëta dhe strofkave të zymta të kumarit, për të zbuluar të vërtetën, sepse vetëm ajo mund ta shpëtojë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe228
ISBN9789928184825
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlfons Pupli
RomanMister&Thriller