Anthony William

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 170 Lekë 1 300 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Libri “Medical Medium” paraqet një metodë avangarde e shërimit nga autori Anthony William. Zbulo çfarë fshihet pas çdo sëmundjeje dhe shëro mendjen dhe trupin

  1 170 Lekë
  1 300 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 170 Lekë 1 300 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Kuptimi që fshihet pas sëmundjes së tiroideve, një sëmundje kaq e përhapur së fundmi, është shumë më i thellë nga sa dimë ne. Të dhënat që do të lexoni në këtë libër, as i keni lexuar dhe as i keni dëgjuar më parë. Ka ardhur koha ta merrni situatën nën kontroll dhe të bëheni ekspert për gjëndrat tiroide.

  1 170 Lekë
  1 300 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra