I ri Cmim i reduktuar! Elita 3 - Dashuri në kohën e rrëmujës Shiko më të madhe

Elita 3 - Dashuri ne kohen e rremujes

Jeta Vojkollari JV0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria Elitë e Jeta Vejkollarit vazhdon me romanin e tretë “Dashuri në kohën e rrëmujës”, një tjetër eksplorim në botën rinore, në mënyrën sesi të rinjtë e shohin njëri-tjetrin dhe sesi i shfaqin ndenjat dhe pasionet e tyre

Më shumë detaje

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ADA
ISBN 9789928223000

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Tani, ju e kuptoni, ka djem që flasin mbrapa krahëve; ka që më shikojnë me kuriozitet sikur të jem ndonjë kafshë e rrallë; ka nga ata që më shikojnë me frikë sikur unë do ti kap me zor; ka dhe nga ata që më shajnë me fjalë të ndyra.

Sa për vajzat, ka nga ato që më shkulin faqet sikur të isha tre vjeç, ka nga ato të tjerat që më puthin orë e minutë, se mendojnë që unë nuk quhem, nuk llogaritem domethënë.

Ha, ha, merru vesh. Jeta dashurore është padyshim interesante, interesante më shumë se sa duhet do thoja.

Të dhëna

Faqe112
ISBN 9789928223000
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion