I ri Pasurohu me qetesine e mendjes Shiko më të madhe

Pasurohu me qetesine e mendjes

Napoleon Hill A-008519

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete liber emocionues, autori i famshem i librit MENDO DHE PASUROHU. Napoleon Hill, tregon gjetjet e tij te fundit mbi te arriturit e asaj qe deshiron dhe si ta shfrytezosh me se min. Ketu gjenden ne gjuhe te thjeshte e te lexueshme, teknikat e pagabueshme për të arritur fuqine e te fituarit te parave dhe te te shijuarit të qetesise se vertete te brendshme mendore.

508 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303905

1 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe296
ISBN9789928303905
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiÇeltina Lloshi