Sërish mes telasheve Shiko më të madhe

Serish mes telasheve

Alan Brandlay MO0075

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Flavia dë Ljus, heroina e serisë, është një zonjushë njëmbëdhjetëvjeçare e pasionuar pas kimisë dhe e tërhequr nga helmet. I intereson sidomos arseniku dhe antidotet e tij. Por, mbi të gjitha, rend gjithnjë pas ndodhive të reja dhe ngulmon të jetë e pranishme kudo. Ajo është mbresëlënëse si heruese dhe magjepsëse si shkencëtare e marrë, me instikte të mprehta detective dhe me një laborator kimik gjithnjë në punë. Flavia është një krijesë e mrekullueshme në familjen e saj të çuditshme dhe duket si një detektiv tejet e angazhuar.

Më shumë detaje

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Flavia dë Ljus, heroina e serisë, është një zonjushë njëmbëdhjetëvjeçare e pasionuar pas kimisë dhe e tërhequr nga helmet. I intereson sidomos arseniku dhe antidotet e tij. Por, mbi të gjitha, rend gjithnjë pas ndodhive të reja dhe ngulmon të jetë e pranishme kudo. Ajo është mbresëlënëse si heruese dhe magjepsëse si shkencëtare e marrë, me instikte të mprehta detective dhe me një laborator kimik gjithnjë në punë. Flavia është një krijesë e mrekullueshme në familjen e saj të çuditshme dhe duket si një detektiv tejet e angazhuar.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe311
RedaktoriTereza Babasuli
V. Bot2011
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Sokolo