Cmim i reduktuar! Më mençur, më shpejt, më mirë Shiko më të madhe

Më mençur, më shpejt, më mirë

Charles Duhigg BZ0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sekretet për të qenë të frytshëm në jetë dhe në biznes.

Nga autori i bestselleri- it te New York Times "Fuqia e shprehisë".

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA

1 190 Lekë

-15%

1 400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Titulli origjinalPema - Buzuku
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri