Cmim i reduktuar! Ichigo ichie arti japonez i te jetuarit momente te paharrueshme Shiko më të madhe

Ichigo ichie arti japonez i te jetuarit momente te paharrueshme

Hector Garcia A-008752

Libër i ri

9940 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817035

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

 

Ichigo ichie, arti japonez i të jetuarit momente të paharrueshme, është një libër frymëzues që na mëson si...

- të lirohemi nga e kaluara dhe e ardhmja për të krijuar nga çdo minutë diçka unike;

- të integrojmë në jetën tonë filozofinë Zen, që Steve Jobs e mësoi nga një mjeshtër japonez dhe që qe çelësi i suksesit të tij;

- të bëjmë nga sinkronitë një instrument të magjisë së vetëdijshme;

- të krijojmë takime të paharrueshme në sferën profesionale dhe atë personale;

- t’i përmirësojmë marrëdhëniet tona me një tip të ri të Mindfulness-it;

- t’i hapim portat e rrjedhës sa herë që të kemi nevojë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe224
ISBN9789951817035
Viti i Botimit2020
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë