I ri Mundesia e vetme Shiko më të madhe

Mundesia e vetme

Harlan Coben A-007496

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Harlan Coben, - nje nga mjeshtrat e medhenj te letersise mister dhe thriller sot ne bote, vjen per here te trete me nje roman thriller, i gershetuar me romance, pas dy romaneve te meparshme, te cilat kane gjetur vemendjen dhe interesin e lexuesit ne Shqiperi

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928348241

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Deri ku mund të shkosh, për të shpëtuar jetën e fëmijës tënd? Një mëngjes, Mark Sajdman, kirurg plastik në një nga rrethinat e Nju-Jorkut, gjendet në shtëpinë e tij kur, papritur, gjithçka errësohet. Ai përmendet në shtratin e një spitali pas dymbëdhjetë ditësh në koma. Një polic e njofton se është qëlluar me armë nga pas, gruaja e tij, Monika, është gjendur e vrarë në shtëpinë e tyre, si pasojë e këtij agresioni. Çfarë ndodhi atë mëngjes? Ku është Tara, vajza e tij gjashtëmuajshe? A është akoma gjallë pas dymbëdhjetë ditësh? Këto dilema duhet të zgjidhë Marku me ndihmën e miqve të tij dhe dashurisë së tij të hershme, Rejçel Millz, ish-agjente e FBI-së

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe544
ISBN9789928348241
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGjergji Kaftani
RomanMister&Thriller