I ri Alfabeti i bletes Shiko më të madhe

Alfabeti i bletes

Xhavhd Bushati MEP0225

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Katër kolazhe poetike që u paraqesin fëmijëve një botë ku zbulohen mrekullitë e shiut, bletës, pyllit dhe detit. Vargjet e bukura i ftojnë fëmijët ta duan dhe ta mbrojnë natyrën si një pasuri të çmuar!

Më shumë detaje

11107 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086549

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër përmban pjesët:

1. Shi, o shi, a nuk ngjan si një fëmijë?

2. Alfabeti i bletës

3. Dhuratat e pyllit

4. Deti fal kujtime

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe33
ISBN9789928086549
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 5 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë