I ri Dieta e ADN - se Shiko më të madhe

Dieta e ADN - se

Damiano Galimberti BLV0331

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dieta e ADN-së është përgjigjja e duhur për të nisur këtë rrugëtim revolucionar, të efektshëm dhe që zgjat në kohë, në të mirë të shëndetit tonë.

Më shumë detaje

1107 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338860

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mjaft humbëm kohë me llogaritjet e koklavitura të kalorive që marrim çdo ditë!

Mjaft ramë pre e ndjenjave të fajit!

Mjaft ndoqëm thashethemet për dietologjinë, duke kaluar nga një dietë e pagjasë në tjetrën!

Nuk ekziston një dietë universale që sjell të njëjtat rezultate tek të gjithë. Pikësëpari, duhet të mësojmë të njohim nevojat e vërteta të trupit tonë dhe më pas të ndjekim regjimin ushqimor më të përshtatshëm.

Përmbajtja e këtij libri nuk synon të zëvendësojë mendimin profesional të mjekut. Mbetet në dëshirën e lexuesit të përdorë informacionet e përcjella në këtë tekst. Autori dhe botuesi nuk mbajnë asnjë përgjegjësi të drejtpërdrejtë apo të tërthortë që rrjedh nga përdorimi ose zbatimi i çdolloj udhëzimi që përmban ky libër. Rekomandohet të këshilloheni me mjekun tuaj për çdo problem specifik përpara se të bëni një zgjedhje të re ushqimore.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe322
ISBN9789928338860
Titulli origjinalLA DIETA DEL DNA
RedaktoriBledar Çepele, Pranvera Palushi
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat152 x 228 (mm)
PërkthyesiRomina Kasharaj