I ri Cmim i reduktuar! Fito ate per te cilen ti vlen Shiko më të madhe

Fito ate per te cilen ti vlen

Brian Tracy REK0156

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër do t'ju ndihmojë në përparimin në karrierë për të ardhmen tuaj të pacaktuar. Këto strategji të testuara dhe të provuara do t'ju kursejnë vite punë të palodhur dhe mijëra dollarë të ardhura të humbura. Do të mësoni se si ta organizoni jetën tuaj për të siguruar që po fitoni maksimumin në çdo fazë të karrierës suaj.

Më shumë detaje

11100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Reklama
ISBN9789928308597

1 104 Lekë

-8%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

11 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një nga gjërat më të rëndësishme që keni është aftësia juaj për të fituar: aftësia juaj për të bërë diçka për të cilën njerëzit e tjerë do t'ju paguajnë. Ky aktiv mund të jetë i vlefshëm dhe të rritet çdo vit, ose mund të jetë i ndenjur dhe i sheshtë. Përgjegjësia juaj më e madhe financiare është të organizoni kohën dhe punën tuaj në mënyrë që të fitoni maksimumin e mundshëm gjatë gjithë jetës suaj. Fitoni atë që Vlen vërtet do t'ju tregojë se si.

Të dhëna

Faqe221
ISBN9789928308597
Titulli origjinalEarn what you're really worth
RedaktoriAli Lleshi
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMeti Lleshi