I ri Ska me justifikime Shiko më të madhe

Ska me justifikime

Brian Tracy A-000771

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër do të të shërbejë si udhëzues që të bëhesh hap pas hapi njeri madhështor që të mund të bësh arritje madhështore në jetën tënde personale dhe profesionale, përmes tri fushave: qëllimet personale; qëllimet në biznes dhe lumturinë e përgjithshme.

114 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Koliqi
ISBN9789951814133

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe253
ISBN9789951814133
Titulli origjinalNo excuses
RedaktoriBehxhet Bici
V. Bot2021
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnes Lekiqi