Historite e Krishlindjes se Francit Shiko më të madhe

Historite e Krishlindjes se Francit

Christine Nöstlinger A-007298

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gabi do t’i kalojë Krishtlindjet te halla e saj në fshat. Për këtë arsye, ajo dhe Franci, dy shokët e ngushtë, i shkëmbejnë dhuratat një ditë përpara festës. Ndërkohë, Franci duhet të bëjë sikur gëzohet shumë nga dhurata e Gabit. Por, në fakt, kjo nuk është aq e thjeshtë...

Më shumë detaje

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356253

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Gabi do t’i kalojë Krishtlindjet te halla e saj në fshat. Për këtë arsye, ajo dhe Franci, dy shokët e ngushtë, i shkëmbejnë dhuratat një ditë përpara festës. Ndërkohë, Franci duhet të bëjë sikur gëzohet shumë nga dhurata e Gabit. Por, në fakt, kjo nuk është aq e thjeshtë...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe64
ISBN9789928356253
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBojana Sahija