Treni i jetimeve Shiko më të madhe

Treni i jetimeve

Christina Baket Kline MO0028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori tronditëse humbjeje, rilindjeje dhe guximi. Plot dhembshuri dhe delikatesë, Kline na dhuron një margaritar. Library Journal

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN978-9928-169-66-2

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Moli është vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, por ka një dhunti të veçantë për tu futur në telashe. Nën kujdestarinë e dy prindërve që e shohin si mish të huaj, pasi vodhi Xhejn Ejrin nga biblioteka e shkollës, si ndëshkim, është e detyruar ë shkojë çdo pasdite në shtëpinë e zonjës mashëthyer Vivian, për ta ndihmuar që të pastrojë. Takimi mes të dyjave spremton asgjë të mirë: Moli është ngaherë çehrengrysur, më tepër mëmërit nëpër dhëmbë sesa flet, ka pirsing në gjithë trupin dhe dy cullufe të oksigjenuara që i varen ndanë fytyrës. Vetëm se Viviani është një grua e rrallë, të cilës jeta i ka marrë e dhuruar shumë: nuk stepet aspak nga pamja Molit.

Të dhëna

Faqe308-256
ISBN978-9928-169-66-2
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani