I ri Tirza Shiko më të madhe

Tirza

Arnon Grunberg A-008483

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romani Tirza shënon një pikë të lartë në krijimtarinë ende në zhvillim të Arnon Grunbergut, me këtë histori tronditëse dhe mjeshtërore të një burri që kërkon shëlbim. Një libër për paranojën sociale, për ata që kanë humbur çdo siguri në jetë dhe prandaj i frikësohen së keqes nga jashtë, pa e njohur të keqen brenda.

516 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366290

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe420
ISBN9789928366290
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaItalisht
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnxhela Çikopano, Agim Doksani
RomanPsikologjik