I ri Alarmi i kuq Shiko më të madhe

Alarmi i kuq

Bill Browder MO0190

Libër i ri

1104 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN9789928314536

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Nëse do të mundesha ta nisja nga fillimi, para së gjithash, nuk do të shkoja kurrë në Rusi. Do të hiqja dorë me gëzim nga suksesi im në biznes - si investitori më i madh i huaj në Rusi deri në vitin 2005 - vetëm që Sergeji të ishte gjallë. Tani e kuptoj se sa naiv kam qenë kur mendoja se, duke qenë i huaj, isha disi i paprekshëm ndaj barbarisë së sistemit rus. Nuk ika unë nga kjo botë, por iku dikush tjetër për shkakun tim dhe të veprimeve të mia dhe nuk mund të bëj asgjë për ta kthyer në jetë. Por, mund të vazhdoj të lë një trashëgimi për Sergejin dhe të kërkoj drejtësi për familjen e tij.”

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe428
ISBN9789928314536
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiManiela Sota
HistoriEuropa