I ri Cmim i reduktuar! Si te arrish gjera te mira Shiko më të madhe

Si te arrish gjera te mira

Marian Rojas Estapé A-008797

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

JETART sjell në shqip librin e dytë bestseller të psikologes spanjolle Marian Rojas Estapé. Te libri “Si të arrish gjëra të mira” do të kuptosh rëndësinë që ka të mësuarit për të përqendruar vëmendjen. Do të gjesh këshilla se si të luftosh frikërat, ankthet dhe si të kanalizosh emocionet negative që të bllokojnë fizikisht dhe mendërisht.

Më shumë detaje

11094 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Jetart
ISBN9789928341457

1 170 Lekë

-10%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Njih trurin tënd, menaxho emocionet e tua, përmirëso jetën tënde

A e di se emocionet dhe mendimet e tua ndikojnë drejtpërdrejt në organizëm, në mënyrën se si e sheh realitetin e, madje, në gjenet e tua?

A je i ndërgjegjshëm se mënyra se si i menaxhon konfliktet, mund të bëjë që të jesh i prirur për të pësuar ankth ose depresion, të cilat janë sëmundjet më të shpeshta të shekullit XXI?

Doktoresha Marian Rojas Estapé është e mendimit se lumturia qëndron në të jetuarit i ngulur fort e në mënyrë të shëndetshme në të tashmen, duke i kapërcyer plagët e së kaluarës dhe duke vështruar me shpresë drejt së ardhmes.

Shumë nga çrregullimet që vuajmë e kanë burimin te paaftësia për të menaxhuar të tashmen tonë. Lumturia nuk qëndron tek ajo që na ndodh, por te mënyra se si e interpretojmë atë që na ndodh.

Të dhëna

Faqe266
ISBN9789928341457
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvzi Koçi