I ri Frida – Biografia e Frida Kahlos - Adrion Shiko më të madhe

Frida – Biografia e Frida Kahlos

Hayden Herrera A-008112

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo eshte nje nga biografite me te bukura kushtuar piktores se madhe Frida Kahlo. Njeheresh, ky eshte nder librat me te shitur ne platformat globale te librit dhe vjen ne shqip permes shtepise botuese Dukagjini

14 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951054393

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe518
ISBN9789951054393
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë