I ri Ngecur në videoloje - 1 Shiko më të madhe

Ngecur në videoloje - 1

Dustin Brady BOT0732

Libër i ri

111109 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005984

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Xhesi Rigsbi nuk i pëlqen video-lojërat, dhe me të drejtë. Sepse një personazh i video-lojës përpiqet ta vrasë.

Pasi u thith brenda lojës "Shpërthim i plotë", bashkë me shokun e ngushtë, Erikun, Xhesit filloi t'i pëlqejë të gjuante dhe avullonte alienë si murgeshëza me madhësinë e një njeriu dhe të lëvizte në ajër me pajisjen fluturuese në shpinë.

Por, shumë shpejt, një personazh i mistershëm fillon t'i përndjekë Erikun dhe Xhesin, ndërkohë që ata zbulojnë se nuk mund të dalin nga loja.

Nëse nuk zbulojnë shpejt se çfarë po ndodh, rrezikojnë të ngecin përgjithmonë në atë kurth!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe140
ISBN9789928005984
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë