I ri Dyqani i vogel i maktheve dhe dhembet e humbur Shiko më të madhe

Dyqani i vogel i maktheve dhe dhembet e humbur

Magdalena Hai A-007652

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pasi perfundoi ditën e parë të punës, Nina shkoi të blinte një akullore në "Dyqanin e vogël të maktheve". Por aty ndeshi një vampir - pa dhembë! Nina vendos ta ndihmojë vampirin Lukas që t'i gjejë dhëmbët në dyqanin e zotit Kuk. Por, kushedi për ç'arsye, asnjë nga dhëmbët e vampirit nuk duket gjëkundi. Mos vallë dikush i ka fshehur me qëllim?! "Misteri i dhëmbëve të humbur" është libri i dytë i serisë "Dyqani i vogël i maktheve".

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361011

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe60
ISBN9789928361011
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13
Përmasat150 x 210 x 7 mm
PërkthyesiXhorxhina Jani