I ri Cmim i reduktuar! Djali qe mashtroi boten Shiko më të madhe

Djali qe mashtroi boten

Lisa Thompson A-006395

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kur një gënjeshtër e vogël e bardhë të çon drejt një mali me telashe...

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341099

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Koli është i çuditshmi i shkollës: fëmijët e tjerë kanë pajisjet e atletet më të fundit, kurse familja e tij mezi ia mbërrin fundit të muajit. Kjo deri në ditën që njëra prej pikturave të tij zbulohet si treguese talenti dhe shitet për mijëra paund në një galeri të fisme arti në Londër.

Papritur, Koli e gjen veten në qendër të vëmendjes së botës ndërkombëtare të artit, si personazh kryesor drejtpërdrejt në televizor, me një pasuri që shkon përtej ëndrrave të tij më të shfrenuara, i lëvduar si djalë gjeni! Ishte MREKULLI të ishe i famshëm... por Koli ruan një sekret të turpshëm që, nëse del në shesh, mund të shkatërrojë çdo gjë rreth tij...

Një histori fame dhe pasurie, të bërit të gabimeve dhe të mësuarit si të jesh vetvetja.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe320
ISBN9789928341099
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdlir Velaj