Cmim i reduktuar! Libri i udhetarit Shiko më të madhe

Libri i udhetarit

Izet Duraku NA0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

a quajtur Libri i udhëtarit, megjithëse udhëtarit të Izet Durakut, një personazh qendror i romanit, rruga vazhdimisht i rezulton pa krye, natyrisht për shkak të një mjedisi, shoqërie dhe kohe që edhe ato nuk dinë çbëjnë, nuk dinë se ku po shkojnë. I ndërtuar nga fragmente jermi, ai ngjan unik në llojin e vet.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 60 6

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe231
ISBN978 9928 109 60 6
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë