I ri Tirana 100 anni capitale Shiko më të madhe

Tirana 100 anni capitale

Ana Shpuza A-006384

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një guidë turistike e kryeqytetit shqiptar, i shoqëruar edhe me një aplikacion për turistët italianë. Libri është në gjuhën italiane dhe shoqërohet nga një aplikacion që mund të shkarkohet në telefon dhe në këtë aplikacion turisti italian mund të marrë të gjithë informacionin e duhur për të vizituar Tiranën në mënyrë të planifikuar dhe për të marrë përmes librit dhe aplikacionit një informacion të zgjeruar për Tiranën.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928327765

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

14 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe256
ISBN9789928327765
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaItalisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë