I ri Ferri - Komedia Hyjnore Shiko më të madhe

Ferri - Komedia Hyjnore

Dante Alighieri BAO0635

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Komedia Hyjnore ka ardhur tashme me nje shqiperim te ri nga Meritan Spahia. Shtepia botuese ka sjelle Ferri ne nje botim te vecuar per t’ju ardhur ne ndihme kryesisht nxenesve dhe studenteve dhe permban shpjegime dhe shenime perkatese per ta kuptuar me mire tekstin.

11100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928375827

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe172
ISBN9789928375827
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMertian Spahija