I ri Per nje tango Shiko më të madhe

Per nje tango

Voula Stampelou A-004701

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori që rrotullohet rreth atyre që "duhet" dhe që "do" të bëjë një vajzë e re, historia e Olgës e cila përballet çdo ditë me frikën e saj... Jeta është një ëndërr e bukur që duhet jetuar, ashtu siç dimë, ashtu si na vjen.

Më shumë detaje

89 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
Fletët70
ISBN9789994300990

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Shkrimtarja e re greke Voula Stampelou vjen në shqip me librin e saj të parë “Për një tango”.

Plot emocion, sensualitet, pasion, elegancë - kërcimi ndërthuret me dashurinë. Pasioni për tangon bashkon dy të rinjtë – Olgën dhe Dhimitrin, protagonistët kryesorë të romanit.

Por, a do ta finalizojnë ata dashurinë e tyre?

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët70
ISBN9789994300990
RedaktoriKlodiana Metani
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhorxhina Jani