I ri Me shume se fjalet Shiko më të madhe

Me shume se fjalet

Jill Santopolo A-000693

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga shkrimtarja e romanit “Drita që humbëm”, bestseller i “New York Times”, vjen një libër romantik, që të copëton zemrën, i cili flet për hidhërimin, humbjen, dashurinë dhe zbulimin e vetvetes. “Më shumë se fjalët” tregon me delikatesë se si e zgjedhim jetën që duam të jetojmë

Më shumë detaje

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928327437

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Nina e ka ditur gjithnjë se si duhet të jetë. Por a është ajo vërtet kështu?

Nina Gregori ka qenë gjithmonë një vajzë e mirë. E rritur nga i ati, pronar i hoteleve mahnitëse “Gregori” në qytetin e Nju-Jorkut, Nina kishte mësuar se familja, emri i saj dhe trashëgimia janë gjërat që kanë më tepër rëndësi. Kështu mendon edhe Timi, i dashuri i përkushtuar dhe shoku i saj i ngushtë, që nga fëmijëria. Por, kur i ati vdes, ai lë pas një sekret që e trondit Ninën.

 Teksa bota e saj shembet, Nina fillon t’i shohë në një dritë të re burrat e jetës së saj: të atin, të dashurin dhe, befas, shefin e saj. Shpejt, ajo gjendet midis një bote, që e do, dhe një pasioni që mund të përmbysë gjithçka.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe416
ISBN9789928327437
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnkeleida Haxhinasto
RomanMister&Thriller