Vetmi në rrjet Shiko më të madhe

Vetmi ne rrjet

Janush Vishnjevski BOM0057

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vishnjevskin e habit natyra e ndërlikuar e shpirtit femëror. Spontaniteti dhe logjika e sjelljes së saj. Kur lexon romanin “Vetmi në rrjet”, nuk beson që atë e ka shkruar një burrë. Çdo faqe e romanit “Vetmi në rrjet” provon që Vishnjevski ka mundur të arrijë të paarritshmen: AI E KA KUPTUAR FEMRËN.

Më shumë detaje

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
Fletët400
ISBN9789994341313

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Janush V. Vishnjevski është një nga shkrimtarët më popullorë bashkëkohorë në Poloni. Mbasi mbaroi universitetin, mori gradën e doktorit në informatikë si dhe në shkencat e natyrës.

Përballë ekranit të kompjuterit dy njerëz i rrëfejnë gjithçka njëri-tjetrit. Për aromën e gjetheve të rëna në vjeshtë, librat, çdo gjë që mbush të përditshmen e tyre. Ajo ndjen se jeta e saj nuk mund të vazhdojë pa këtë komunikim. Ai, çdo ditë e më shumë mendon vetëm për duart e saj. Historia e një dashurie që lind nga fjalët, rrëfehet në subjektin e romanit "Vetmi në rrjet ", të shkrimtarit polak Janush L. Vishnjevski.

Me subjektin e romanit “Vetmi në rrjet”, është realizuar filmi me të njëjtin titull, i cili, si edhe romani, ka patur një sukses të jashtëzakonshëm.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët400
ISBN9789994341313
Titulli origjinalOmsca - 1
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokrat Gjerasi