I ri Streha e dashurise Shiko më të madhe

Streha e dashurise

Catherine Bybee A-007944

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pas romanit “Shtegu për tek ti”, Botimet Muza sjellin në shqip librin e dytë të trilogjisë, të titulluar “Streha e dashurisë”. E shkuara është më pranë se sa vetë ajo mund ta imagjinojë.

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361110

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Erinë Flemingu mundi të arratisej e të shpëtonte nga ish-bashkëshorti abuzues. Ajo gjen ngushëllim dhe një strehëz të ngrohtë në zemër të Santa Klaritës, në Kaliforni. E etur për t’ia nisur nga e para, Erina tashmë ka një emër të ri, një pamje të re dhe një karrierë të re. Është rehatuar në një bujtinë, larg syve të njerëzve, hijes së të shkuarës dhe ka hedhur pas krahëve traumat e shumta. Më në fund, Erina po mëson të jetojë vetëm për veten.

Meti fillon ta bëjë për vete dhe të ëndërrojë për gjëra që më parë as nuk guxonte. Krejt natyrshëm, mes tyre lind shkëndija e dashurisë, por që për Erinën kthehet në një rrezik të vërtetë.

Autorja më e shitur e New York Times, Wall Street Journal dhe USA Today, Bybee ka shkruar 28 libra, të shitur në mbi 5.5 milionë kopje dhe të përkthyer në dhjetëra gjuhë të ndryshme.

REVIEW

Bybee i lë mënjanë me shumë mjeshtëri situatat melodramatike dhe i mbështjell personazhet e saj në përjetime skajshmërisht të vërteta. Ja, kjo është Bybee, në top formë!

- Publishers Weekly

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe392
ISBN9789928361110
RedaktoriKlodiana Metani
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEni Lasku
RomanRomancë&Pasion