Cmim i reduktuar! Liria Shiko më të madhe

Liria

Shqiptar Oseku A-007346

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmbledhja e poezive “#Liria~a(f.)” është një eksplorim poetik i konceptit të lirisë në botën post-faktuale. Me pikënisje nga thurrje digjitale të kohës, ku liria është zgjedhje, Shqiptar Oseku i ndjek lakimet e kësaj fjale nëpër trajta dhe gjini të gjuhës. Ky kërkim introspektiv i tij i flet edhe lexuesit, pse disa zgjedhje janë të shkruara me një ngjyrë më të qëndrueshme.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313003

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përmbledhja e poezive “#Liria~a(f.)” është një eksplorim poetik i konceptit të lirisë në botën post-faktuale. Me pikënisje nga thurrje digjitale të kohës, ku liria është zgjedhje, Shqiptar Oseku i ndjek lakimet e kësaj fjale nëpër trajta dhe gjini të gjuhës. Ky kërkim introspektiv i tij i flet edhe lexuesit, pse disa zgjedhje janë të shkruara me një ngjyrë më të qëndrueshme.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe104
ISBN9789928313003
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë