I ri Tete perralla per ty Shiko më të madhe

Tete perralla per ty

Rahoi Zanaj A-005893

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Rahoi e vogel ka shkruar 8 perralla te bukura te cilat botuesi vendosi qe ti percjelle tek lexuesit e saj bashkemoshatare. Nje bote e bukur, plot magji, naivitet dhe bukur vjen permes ketyre faqeve

857 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928457288

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe36
ISBN9789928457288
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë