I ri Nje martese e pazakonte Shiko më të madhe

Nje martese e pazakonte

Carolyn Brown A-003467

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Një martesë e pazakontë” është një roman tipik i shoqërisë amerikane të ditëve të sotme, i përvijuar nga nota humori të hollë dhe ngacmues.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216700

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Deri ku mund të arrijë dashuria e një nëne për të bijën?

Në qytezën e Kadillakut, e vetmja gjë më pikante se specat halapeno, janë thashethemet. Stela është një kokëkuqe çapkëne dhe e bukur, e cila nuk do të dijë se ç’thonë bota dhe nuk jeton për këtë, por e ëma e saj, Nensi, nuk mendon aspak kështu. Ajo jeton vetëm për ta parë vajzën e saj të vetme, të martuar, të lumtur dhe me një familje të bukur.

Pikërisht ky merak do të bëhet shkas që ajo të bëjë një gabim të pafalshëm, i cili do të sjellë vërdallë një qytet të tërë dhe do ta detyrojë edhe Stelën, moskokëçarësen më të madhe që keni njohur ndonjëherë, ta mbajë të fshehtë burrin që dashuron.

Por cili është mashkulli misterioz që i ka rrëmbyer zemrën asaj dhe si do t’ia dalë Stela të sabotojë planet e së ëmës?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe346
ISBN9789928216700
Titulli origjinalThe Yellow Rose Beauty Shop
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPranvera Palushi
RomanSagë&Histori