I ri Guide per Maturen Shteterore – Gjuhe shqipe dhe letersi Shiko më të madhe

Guide per Maturen Shteterore – Gjuhe shqipe dhe letersi

Lumturi Çela, Belfjore Qose A-003306

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst ju vjen ne ndihme gjimnazisteve per tu pergatitur per provimin e Gjuhes Shqipe dhe Letersise.

473 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928083951

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe204
ISBN9789928083951
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë