Drakula Shiko më të madhe

Drakula

Brem Stokër BDR015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Hitoria gotike e vampirit Drakula e shkruar në vitin 1897 nga Brem Stokër vjen në këtë botim të përshtatur për fëmijë.

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621636

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Xhonatan Harkëri dërgohet të takojë një klient të kompanisë së tij në një pjesë të largët të Europës. Kështjella është e shkretë dhe konti është mikpritës tepër i çuditshëm. Por i riu Xhonatan nuk dyshon fare se ai dhe njerëzit rreth tij do të vihen në rrezikun më të madh dhe në llahtarin më të tmerrshëm që dikush mund të përfytyrojë! Tani ata duhet të gjejnë dhe të shkatërrojnë Drakulën, përpara se t'i gjejë ai dhe të shkatërrojë secilin prej tyre!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe240
ISBN9789995621636
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë