I ri Jepi, forca! Shiko më të madhe

Jepi, forca!

Jayson Wyner A-006351

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Udhëzuesi më i fundit, që do t’ju ndihmojë të nxirrni në pah më të mirën tuaj. Ky libër është një fener ndriçues, që do t’ju tregojë rrugën e duhur ose zgjidhjen e drejtë për të arritur një synim. Qëllimet tuaja, ëndrrat tuaja, planet tuaja – tani ju mund t’i vini në jetë.

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN97899928464248

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Çdo kapitull i këtij libri përmban sekrete që kanë ndihmuar disa nga atletët, mendimtarët dhe ikonat e spektakleve më të mirë të botës, të arrijnë suksese madhështore.

Nëse do ta shfrytëzoni siç duhet këtë libër, ju do t’i realizoni qëllimet tuaja gati një dekadë më shpejt sesa e keni planifikuar. Këta nëntë hapa të thjeshtë, do t’ju ndihmojnë të zbuloni pasionin tuaj të vërtetë, të mblidhni të tëra forcat dhe të zotëroni mendësinë e sukseseve madhështore.

“Jepi, forca!” është libri i parë i JAYSON WYNER-it.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe170
ISBN97899928464248
Titulli origjinalLet's go
RedaktoriKlodiana Metani
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiZhaklina KOLA