I ri Pavlina Shiko më të madhe

Pavlina

Anila Dushi A-005375

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Anila Dushi ka sjell nje liber monografi dedikuar Pavlina Manit, aktores se mirenjohur shqiptare e cila prej vitesh jeton ne SHBA. Kete liber autorja Anila Dushi thote se e ka konsideruar nje mal per tu ngjitur por nuk u lodh asnjehere pasi ndihet e plotesuar qe ka shkruar per nje artiste te madhe, nder me te shquarat e aktrimit shqiptar e rreshtuar ne rradhen e pare te ikonave te ketij arti magjik dhe te pavdèkshem.

82 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928456977

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe316
ISBN9789928456977
RedaktoriXhahid Bushati
Viti i Botimit2020
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë