Atlantida e letrave Shiko më të madhe

Atlantida e letrave

Delinda Muçollari A-003901

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër sendërton një narrativë poetike të ndjesive personale, përsiatje për të gjetur gjuhën e duhur të komunikimit dhe një nevojë e vazhdueshme për t’u rikonfirmuar para vetes dhe botës, - të gjitha ndjesitë e një të riu të fillimshekullit 21 të cilat i gjen edhe në vargjet e Delinda Muçollarit.

Më shumë detaje

14 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

West Print
ISBN9789928249364

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Poezitë sjellin copëza të një rrugëtimi nëpër botë: udhëtime dhe pushime. Copëza kutimesh dhe ndjesish, për kohën, vendet dhe njerëzit. Një udhëtar do ta gjejë veten në këtë vëllim poetik. Në këtë vëllim ka dedikime për njerëz, për mallin, vetminë dhe lirinë. Të vetmuarit do ta gjeni veten shumë mirë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe110
ISBN9789928249364
RedaktoriElind Selenica
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë