I ri Pasqyra Shiko më të madhe

Pasqyra

Irda Haruni A-002155

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nese je nje femer dhe lexon Pasqyren me siguri do gjesh veten me shume se 1 here ne vargjet e poezive. Dhe nese je nje mashkull leximi do te bente te kuptoje femren...Por Jo vetem kaq, autorja Irda Haruni ka sjelle maredheniet humane te vendosura ne realitetet shoqerore me te cilat perballemi cdo dite

54 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argjiro
ISBN9789928202956

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe117
ISBN9789928202956
RedaktoriMarjeta Shimani
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14.8 x 21