Të flasim për futbollin Platini Shiko më të madhe

Te flasim per futbollin Platini

Michel Platini PE0022

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një bashkëbisedim mes Michel Platinisë dhe gazetarit francez Gerard Ernault. Me një parathënie nga gazetari Andi Bushati. "Michel Platini, për shumë shqiptarë të viteve 80, ishte një nga simbolet e asaj bote të ndaluar, magjinë e së cilës ne mund ta perceptonim vetëm nga ekrani.

891 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 83 0

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe436
ISBN978 9928 175 83 0
Titulli origjinalPegi
V. Bot2015
VendodhjaTirane
PërkthyesiKrenar Hadëri