I ri Cmim i reduktuar! Pakoja Shiko më të madhe

Pakoja

Sebatian Fitzek A-000300

Libër i ri

491 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303530

981 Lekë

-10%

1 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Psikiatrija e re Emma Stein nuk ka dalë nga shtëpia që kur u përdhunua në një dhomë hoteli. Ajo ishte viktima e tretë e një psikopati, të cilin shtypi e quan "floketor" - sepse ai iu qeth flokët nga kokat e grave të abuzuara para se t'i vrasë ato.

Emma, ​​e cila ishte e vetmja që i shpëtoi jetës së saj, ka frikë se "flokëtori" mund ta ndjekë përsëri për të përfunduar veprën e tij të tmerrshme. Në paranojën e saj, ajo mendon se e njeh torturuesin e saj te çdo njeri, por që nuk e pa kurrë autorin e krimit. Vetëm në shtëpinë e saj të vogël në periferi të Gruneëald të Berlinit ajo ndihet ende e sigurt - derisa një ditë postieri i kërkon asaj të pranojë një pako për fqinjin e saj.

Një burrë emrin e të cilit nuk e di dhe të cilin nuk e ka parë kurrë, megjithëse jeton në rrugën e saj prej vitesh

Këtu mund të vendoset edhe një titull më i gjatë!

Shumë, shumë larg, prapa maleve të fjalëve, larg prej vendeve zanore dhe bashkëtingëllore, atje jetojnë tekstet e verbëra. Madje edhe rrëfimi i gjithëfuqishëm nuk ka asnjë kontroll mbi verbërinë. Ato jetonin ndarazi në të djathtë të bregut të semantikës, suaj. Madje edhe rrëfimi i gjithëfuqishëm nuk ka asnjë kontroll mbi verbërinë. Zanorja dhe bashkëtingëllorja. Zanorja dhe, >>> të paktën 350 karaktere.

Shumë, shumë larg, prapa maleve të fjalëve, larg prej vendeve zanore dhe bashkëtingëllore, atje jetonin tekstet e verbëra. Madje edhe tregimi i gjithëfuqishëm nuk ka asnjë kontroll mbi verbërinë. Ndarazi ata jetonin në të djathtë të bregut të semantikës, suaj. Madje edhe tregimi i gjithëfuqishëm nuk ka asnjë kontroll mbi verbërinë. Zanorja dhe bashkëtingëllorja. Zanorja dhe, >>> maksimalisht 700 karaktere.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe305
ISBN9789928303530
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Gjana
RomanMister&Thriller