I ri Shkolla e miresise dhe ligesise 2 - Nje bote pa princa Shiko më të madhe

Shkolla e miresise dhe ligesise 2 - Nje bote pa princa

Soman Chainani A-000859

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria fantastike Shkolla e miresise dhe ligesise te Soman Chainani vijon me librin e dyte ne shqip, Nje bote pa princa, - hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Argeta LMG. 

505 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe468
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë