I ri Motra e mire Shiko më të madhe

Motra e mire

Sally Hepworth BLV0312

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri me i mire i vitit 2023 nga autorja e romanit “Vjehrra”. Sally Hepworth rrëfen romanin e jashtëzakonshëm “Motra e mirë”, i cili bazohet në gënjeshtrat që lidhin dy motra.Veç një herë Roza nuk arriti të më ndalonte të gaboja dhe ai gabim do të më përndjekë gjithë jetën.

Më shumë detaje

1103 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338853

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Fern Kasëlli punon në bibliotekën shtetërore të Bejsajdit. Tri herë në javë darkon me motrën binjake, Rozën. Shmang sa të jetë e mundur turmat, dritat dhe zhurmat e forta. Ferni ka një jetë të ndërtuar me kujdes dhe prishja e rutinës mund të jetë... e rrezikshme. Kur Roza zbulon se nuk mund të mbetet shtatzënë, Ferni përfiton nga rasti për t’i shpërblyer së motrës gjithçka që ka bërë për të. Ajo mund të bëjë një fëmijë për Rozën, mjafton që të gjejë një baba.

Misioni i saj do të tronditë themelet e jetës që ka ndërtuar me kujdes për veten dhe do të nxjerrë sekretet e errëta të së shkuarës, në një histori të çuditshme, të larmishme dhe tronditëse të dashurisë së papritur.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe292
ISBN9789928338853
Titulli origjinalTHE GOOD SISTER
RedaktoriPranvera Palushi, Albana Kapxhiu
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat15.2 x 22. 8 cm
PërkthyesiSonila Sako
RomanMister&Thriller