I ri Njera nga vajzat Shiko më të madhe

Njera nga vajzat

Lucy Clarke BLV0190

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky triller psikologjik që të mban mbërthyer sinjalizon shpërthimin e një talenti. Libri “Njëra nga vajzat” trajton vështirësitë dhe gëzimet e miqësisë mes vajzave, por edhe pasojat e paimagjinueshme që ajo mund të ketë, kur diçka në këtë lidhje sa të bukur, aq edhe problematike, shkon keq. Shkrimtarja e mirënjohur amerikane, Lucy Clarke është autore e tetë trillerëve, të cilët janë shitur në më shumë se një milion kopje vetëm në Britani dhe janë botuar në më shumë se 25 gjuhë.

Më shumë detaje

11077 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338631

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

NJËRA GËNJEN

NJËRA ËSHTË E HUAJ

KUSH ËSHTË VRASËSJA?

Ajo duhej të ishte fundjava e përsosur. Gjashtë vajza, aq të ndryshme nga njëra-tjetra, udhëtojnë në një ishull grek për festën e beqarisë së Leksit. Nga pamjet e lavdishme të oqeanit, tek tavernat tradicionale dhe rrugët plot drita, ajo fundjavë pushimesh duket shumë e bukur për të qenë e vërtetë. Mirëpo secila prej vajzave fsheh një sekret.

Dikush është i vendosur që martesa e Leksit të mos ndodhë kurrë... dhe që një person të mos largohet gjallë nga ishulli.

 

Të dhëna

Faqe426
ISBN9789928338631
Titulli origjinalOne of the girls
RedaktoriBledar Çepele, Albana Kapxhiu
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPranvera Palushi
RomanMotivim&Vetëdije